Looduslik vältimine nohu ja gripp

Võib-olla on sul suur tähtaeg tööl. Või ehk oma ammu kavandatud unistus puhkust on lihtsalt ümber nurga. Ükskõik, milline on ees oma kalendrit, üks asi on selge: ei saa endale lubada külma või gripp aeglane sind.

Seiske tung. Little harjumused – liigutav silmad, pannes sõrme nina, hammustamine küüned – anda gripiviiruse teretulnud matt oma süsteemi. Päev või kaks hiljem, kui esimene gripinähte tulistavad, siis ei tea – kuidas ma saan gripp? Kui vältida grippi, sul seista nende harjumuste; Need on halvad harjumused paljude inimeste jaoks, “ütleb Robert Schwartz, MD, esimees peremeditsiini Ülikooli Miami School of Medicine.” Aga nad on peamine viis viirus satub süsteemi kaudu …

Nr 1: peske käsi

Ei ole saladus, kuidas külmetuse ja gripi viirused levivad. Keegi, kes on haige aevastamisel käes ja siis puutub telefoni, klaviatuuri, või köögis klaasi. Võite kiirenemist idu, kui sa puudutage objekti, isegi tundi hiljem.

Nii peske käed tihti. Kui te ei saa, valamu, hõõruda neile Käsihuuhde et ju alkoholi ta.

Nr 2: Ärge katke Sinu aevastab ja köhib kätega

Kas oma osa, et hoida pisikuid eemale oma pere ja sõpradega. Viirused klammerduvad oma paljaste kätega, nii et neid ei kasuta summutada oma köha ja aevastamisel.

Kui tunned, üks tulemas, kasutada koe, siis see ära visata. Kui sul ei ole sinuga üks, köha või aevastus sisemusse küünarnukist.

Nr 3: ärge puudutage oma nägu

Külma gripiviirused ja sisesta oma keha läbi oma silmade, nina ja suu. Õpetage lastele, mitte puudutada oma nägu – ja järgida oma nõuandeid.

Nr 4: Do Aeroobne regulaarselt trenni

Aeroobikaharjutused on igasugune tegevus, mis saab oma süda pumbata. See aitab suurendada oma organismi loomulikku viiruse tappes rakke.

Nr 5: süüa sisaldavad toidud fütokemikaalid

“Phyto” tähendab taimede ja loomulik kemikaalid need annavad vitamiine toidu ülelaadimisega hoogu. Nii ärapanemist vitamiini pill ja süüa tumeroheline, punane ja kollane Köögivili ja puuvili.

Nr 6: Ära suitseta

Suitsetajad saada raskemad ja sagedased külmetushaigused. Isegi seda ümber suitsu valus immuunsüsteemi, keha kaitsevõimet mikroobe.

Suitsu kuivab lõigud nina. See mõjutab teie cilia – õrn karvad, et liin nina ja kopse ning aidata kõrvaldada külma ja gripi viirused. Eksperdid ütlevad lihtsalt ühe sigareti saab neid peatada töötab kuni 30 kuni 40 minutit.