Looduslik ja külmetushaigused abinõud: Vitamiinid ja toidulisandid Külmetuse ja gripp

Sel aastal USA elanikele tulevad maha umbes 50 miljonit juhtudel gripi ja umbes miljardi nohu. Kuigi viletsust külm ja gripihooaeg võib olla paratamatu, üks asi on muutumas: kus me otsida leevendust.

Eksperdid ei ole üllatunud. “Alates tavameditsiini seisukohalt, siis lihtsalt ei ole palju, mis on efektiivne külmetuse ja gripi,” ütleb David C. Leopold, MD, direktor integreeriv meditsiiniline haridus Scripps Center integreerivat Meditsiin San Diego. “Inimesed üritavad leida midagi, mis töötab.

Stiimul võib olla eriti tugev nüüd, arvestades hiljutisi FDA teateid ebaefektiivsust – ja isegi riskid – üle leti külmetuse ja gripi ravi lastel.

Aga kas alternatiivsed ravimeetodid pakkuda leevendust, et farmaatsiaettevõtted ei saa? Seal on üha rohkem tõendeid selle kohta, et mõned võiks – vähemalt tagasihoidlik kraadi. pöördus ekspertide saada üksikasjad.

Esiteks: külmetuse ja gripi viirused ei ole sama asi. Kuigi nohu on drag, gripp on palju hullem.

Aga kuna seal on teatud kattuvus sümptomid, ravi on sageli kokku kleepunud.

Kui hästi loodusliku külma ja gripp abinõud tööta? Paul M. Coates, PhD, büroo direktor toidulisanditest National Institutes of Health, ütleb, et võimalik kasu olevat väike. Aga see on hea, nii.

“Kui täienduseks on suur positiivne mõju, siis me muretsema võrdselt võimas negatiivne mõju,” Coates ütleb. Eksperdid nõustuvad, et populaarne loodusliku külma ja gripp abinõud tunduvad olema ohutu keskmine inimene. See on oluline, kui tegemist on tõestamata ravi. Niikaua kui seal on risk väike, püüdes täiendada, siis tõendit, et kasu ei pea olema päris nii tugev.

Ma kasutan kupong Ma osta poest brändi; Ma poes allahindlust kaupluses; Ma ei võta vitamiine või toidulisandeid