lemmikloomade allergia ravi ja ravimid

Esimene rida ravi juhtimiseks lemmiklooma allergia on vältides allergiat tekitavaid loom nii palju kui võimalik. Kui minimeerida kokkupuudet lemmiklooma allergeenid, siis tuleb eeldada, et on allergilised reaktsioonid, mis on harvemini või kergemad. Kuid see on sageli raske või võimatu täielikult vältida kokkupuudet loomade allergeenid. Isegi kui sa ei ole lemmiklooma, siis võib ootamatult kokku puutuda lemmiklooma allergeenid transporditakse teiste inimeste riideid.

Lisaks vältida lemmiklooma allergeenid, peate ravimeid, mis sümptomite kontrollimiseks.

Arst võib suunata teid võtta üks järgmistest ravimitest parandada nina allergia

Dekongestandid aitab kahaneb paistes kudedes oma nina ja lihtsam hingata läbi nina. Mõned üle leti allergia tabletid ühendada antihistamiinikumiga koos veresooni ahendav. Suuline dekongestandid võib tõsta vererõhku ja seda ei tohi võtta, kui teil on kõrge vererõhk, glaukoom või südame-veresoonkonna haigused. Meestel eesnäärme, ravim võib seisundit halvendada. Rääkige oma arstiga, kas võid võtta nohuvastaste.

allergia ravimid

Muud ravi

Üle leti lahtisteid võtta ninasprei võib lühidalt vähendada allergia. Kui kasutate nohuvastaste spray rohkem kui kolm päeva järjest, võib see kaasa ummikute.