Lapsendamisjärgsete tuge ja teenuseid

Vastuvõtmise ajal protsessi, on oluline teada, mis abipakett tulevad oma last aidata mingeid erilisi või täiendavaid vajadusi nad võivad olla.

Mõned vajadused ei pruugi selguda alles hiljem, võib-olla kasvueas nii et see on oluline, et sa tead, kuhu minna peaks teil on vaja toetada igal ajal.

Lapsendajatele on seaduslik õigus, kui ta on seda taotleda seadusega ettenähtud hindamine toetus peab kohalik omavalitsusüksus vastutavad nende lapsendamisele toetust. Hinnang hõlmab erinevaid vajadusi, vaimse tervise ja vajadus raviteenuste ajal täiendavat tuge lapse haridus.

See on lisaks rahaline kasu ja toetused, mida kõik pered, sõltuvalt nende asjaolude õigus.

Financial abi rakendajatele

Uuri lähemalt

Vastuvõtmine palk ja jäta; lapsendamistoetuse; lapsetoetusele ja maksusoodustused; Puuetega isikute elatusraha lastele; hooldajatoetus; vastuvõtmine toetusfondile; laste ja noorukite vaimse tervise teenuste (CAMHS), see on kõik Minust (IAAM); Haridus ja lapsendatute; Muud allikad lapsendamisjärgsete toetust

Vastuvõtmine palk ja jätta toetusõiguste kasuvanemad on sarnased palk ja jäta õigusi, sündi vanemad. See tähendab, et kui sa töölt lapsendada, siis on tõenäoline, et olla abikõlblik Kohustuslik Lapsendamispuhkus kuni 52 nädalat. Jäta võivad alata päevast, mil laps hakkab teiega koos elavad või kuni 14 päeva enne eeldatavat esitamise kuupäevast.

Vastuvõtmine palk on võrdne 90% oma palgast esimese kuue nädala palk. Ülejäänud 33 nädalat tasustatakse £ 139,58 nädalas või 90% oma sisemajanduse nädala keskmine tulu (olenevalt sellest, kumb on madalam).

Kui teil on paar ning mõlemad töötate, siis võib ka jagada vanemapuhkuse ja maksma. Sul võib jagada kuni 50 nädalat puhkust ja kuni 37 nädalat töötasu kus kasutuselevõtja võtab vähem kui nende täielik õigus vastuvõtmise puhkust ja maksma. See puhkus ja töötasu tuleb võtta jooksul 52 nädalat, et laps on paigutatud koos perega või vastuvõtmist. Täpsema info saamiseks vt Kohustuslik vastuvõtmine Pay ja jäta: tööandja juhend.

Muud allikad rahalist toetust rakendajatele hulka

Vastuvõtmine toetust kohalikust omavalitsusest

Regulaarne rahalist toetust võib maksta kord nädalas või kord kuus abikõlblike lapsendajate enne ja pärast vastuvõtmist selleks on antud all vastuvõtmine Support Services (kohalikud omavalitsused) määrused 2005.

Selle eesmärk on julgustada lapsendada lapsi, kes muidu ei saa vastu võtta, kuna lisakulud seotud hoolitsev neid. Makstav summa määratakse ja makstakse kohaliku omavalitsuse poolt hoolitsev lapse lapsendamise eelne (suunamise asutus), ja on elatusvahendeid. Põhisummat või jooksvalt makstavatest võib teha mis tahes etapis ning tasumine toimub suunamisega asutuse.

Uus lapsendajate võib saada settekaevus-in toetus, et aidata maksma suuri objekte, näiteks voodi oma lapse magamistoas või turvatoolid. Muulaste-in toetus on suvalised küsige sotsiaaltöötaja, kuidas seda taotleda.

Uuri rahalist abi kättesaadav kõigile vanematele GOV.UK.

Puuetega isikute elatusraha (DLA) lastele on maksuvaba kasu lastele, kellel on raskusi kõndimise või pea ekstra hoolitsev. Teie laps võib olla õigus, kui nad vajavad oluliselt rohkem järelevalvet ja toetust kui võiks eeldada. See kasu ei sõltu sissetulekust.

Haridus ja lapsendatute

Hooldajatoetus võib maksta lapsendajale lisaks DLA, kui üks vanematest ei ole täistööajaga või teenivad rohkem kui £ 50 nädalas. See võib olla tingitud lastehooldekorraldust ei suuda lapse erivajadusi, mis tähendab, et üks vanem ei ole võimeline tööd.

Vastuvõtmist toetusfondile on loodud valitsuse poolt maksma terapeutiline teenuseid, sealhulgas ravi- lastekasvatuse koolituse ja intensiivne pere sekkumist. Et pääseda fond, mida on vaja küsida kohalikust omavalitsusest teha hinnang teie vastuvõtmist toetuse vajadustele. Kui hindamine näitab, et teraapiat oleks kasulik, teie kohalik omavalitsus võib taotluse fondi. Lisateavet vt vastuvõtmine toetusfondile lehel First4Adoption.

Aasta esimese kolme aasta jooksul pärast vastuvõtmist, et antakse, kohalik omavalitsus vastutab pannes oma adopteeritud laps teiega vastutab kohustuslikku hindamist. Pärast seda, lasub kohalikul omavalitsusel, kus adoptiivpere elab.

Kuigi kohalik omavalitsus peab seaduse kohaselt hindamise läbiviimiseks, nad ei ole praegu õiguslikult kohustatud andma toetust, et hindamine võib paljastada, mida nad vajavad. Selle asemel osutamise lapsendamisjärgsete tugiteenuseid peredele on praegu kohaliku omavalitsuse otsustada. Võite väljakutse oma otsuse, kui tunned, et see ei ole mõistlik, esimene läbi oma kohaliku asutuse kaebuste menetlemise, või kui teil on veel õnnetu võite pöörduda kohaliku omavalitsuse ombudsman.

Kui kohalik omavalitsus otsustab osutada lapsendamisjärgsete tuge, nad ei suuda seda ise tuge või komisjoni väljaspool ametid nagu registreeritud vastuvõtmist-tugiasutused või praktikud, et pakkuda tuge. Näiteks võivad nad seda teha, viidates nende rakendajatele vastuvõtmisega UK Family Support Service ja rahastamine seda.

Teave vastuvõtmise tugi, milles on sätestatud kohaliku omavalitsuse õigusliku vastutuse ja oma õigusi, võib leida First4Adoption vastuvõtmine pass. Teie kohalik asutus peaks olema ka vastuvõtmist toetada nõustaja saab rääkida nõu.

Kui te küsite oma sotsiaaltöötaja või arsti abi psühholoogiliste või käitumuslike probleemide teie laps võib olla, siis võib nimetatud laste ja noorukite vaimse tervise teenuste (CAMHS).

Muud allikad lapsendamisjärgsete toetust

Arenenud võrgustik vabatahtlik lapsendamisagentuuride, see on kõik Minust (IAAM) on vastuvõtmisel tugiteenust, mis leiab, rongid ja toetab lapsendaja perede lapsed, kes on tunnistatud raskemini koht, ja kes muidu ilmselt jääb ravi.

See rühm hõlmab tihti vanemate laste vanemad kui neli last musta ja vähemuste etnilise taustaga, või lapsed, kes on osa õed-vennad, kes tahavad panna koos.

Vastavalt IAAM teenust, perede valides võtma need lapsed saavad toetust ka koolituse terapeutiline lastekasvatuse ja 24-tunnise klienditoe esimese kahe aasta jooksul pärast selle vastuvõtmist.

Kuna nende varasemaid kogemusi, mõned vastu lapsed võivad vajada täiendavat toetust koolis.

Varasematel aastatel, lastele vanuses kaks aastat vana, kes on vastu võetud alates ettevaatus on õigus tasuta alusharidust koht. Nad saavad ka algusaastatel Õpilase Premium (EYPP), kui nad on vanuses kolm kuni neli aastat vana. See on täiendav rahastamine pakkujate alusharidust (näiteks oma lapse lasteaed), et aidata parandada haridust pakkuda lastele, kes vajavad suuremat toetust. Kui soovid oma lasteaia või lapsehoidja nõuda EYPP, siis on vaja neile öelda, et teie laps on vastu võetud.

Kui teie lapse kooli vanusest, on neil õigus prioriteet sissepääs kooli oma valik, nii et saate valida kooli, mis kõige paremini teie lapse vajadustele.

Teie lapse kool saab nõuda ka õpilase preemia, tasub täiendava £ 1900, pakkudes lasete kooli teate, et teie laps on vastu võetud enne aasta jaanuar loendus. Täiendav rahastamine aitab koolid anda täiendavat abi ebasoodsas olukorras olevatele lastele, et parandada oma hariduse.

Seal on üha rohkem organisatsioone suurendada teadlikkust väljakutseid vastu laste ja nende perede ja pakkudes teavet, vahendeid ja toetust kannatanuid.

Oleme rakendanud laps – kuidas me liimida? (24 elukuust)

Sul võib leida järgmised ettepanekud kasulik

Lisateavet spetsialisti toetuse allikaid, lugesin tervise probleemide lapsi, kes vajavad vastuvõtmiseks.

Teenused lähedal

Vastuvõtmine: teie tervisele ja heaolule

teenused

Teie vastu lapse tervist vajadustele

asukoht

“Meie vastu lapsed vajavad tuge”

Uuri, kas teie otsus lapsendada mõjutab teie haiguslugu ja saada nõu hoolitsev oma emotsionaalse tervise

Hoolitse raha mured?

Lapsed, kes on vastu võetud alates ravi võib olla erilisi vajadusi, mis tulenevad kehalist, vaimset või emotsionaalsed probleemid või vaimupuudega

 6-15

Sally avab temast kaks adopteeritud lapsi, kes on emotsionaalse tervise probleemide tõttu varakult kogemusi

Kui vaktsineerida oma last

Hoolitse puudega lapse

Vaimse ja emotsionaalse tervise: räägi teraapiate

Uuri, millist kasu võid saada, kui sa hoolid haige või puudega inimene

Teave lapse tervisele, sealhulgas tervislik toitumine, fitness, seksuaalkasvatuse ja eksami stress

Milline vaktsiinide oma lapse vajadusi ja millises vanuses peaks neil neid

Kui teie lapsel on puue, loe vanem hooldajate osa Hooldus ja tugi nõu

JavaScript ja Flash Player on vaja vaadata Choices tööriistu.

JavaScript on võimalik sisse läbi oma brauseri võimalusi. Kui sul ei ole versioon Flash Player saad laadida tasuta Adobe Flash Player Adobe Systems Incorporated esimene.

JavaScript ja Flash Player on vaja vaadata Choices tööriistu.

JavaScript on võimalik sisse läbi oma brauseri võimalusi. Kui sul ei ole versioon Flash Player saad laadida tasuta Adobe Flash Player Adobe Systems Incorporated.

06/11 /

06/11 /