Küünte probleemid ja vigastused-Ennetamine

Kanna kreemi sageli kogu päeva. Kindlasti massaaž koor küünte ja küünenaha; Kandke kindaid, kui te töötate oma aeda või kui ilm muutub külmaks; Kanda puuvillase voodriga kummikindaid või plastpudeli kindad et kaitsta oma käed liigne vesi, puhastusvahendid ja muud kemikaalid; Kärbi oma küüned nädal, pärast pesemist, kui nad on pehmem; Ära trimmi küüned liiga lühike; Kasutage küüneviil ja terav maniküüri käärid või kääridega lõigata oma küüsi. Naelad, mis on sile ja hästi hooldatud on vähem tõenäoline, et saada kahjustatud.

Hoia oma jalad puhtad ja kuivad. Keemiline jalad on vähem tõenäoline nakatuda. Kanna pulber jalad, kui vaja; Kanda puhtale, kuivale sokid. Muuda oma sokid üks kord päevas või sagedamini, kui nad märjaks; Kanda avar kingad, mis võimaldavad õhu ringlema ümber oma jalgu; Kanda dušš sandaalid või dušš kingad, kui kasutate avalikku, spaad, ja dušid.

Katse reaktsioon kunstküünte omades vaid üks küünte rakendada. Oodake mitu päeva, et näha, kas punetus, sügelus, valu või lööve ümber või küüne all või lahutamine küünte küünte voodi areneb; Ära rakendada Kunstküünte kui küünte või naha üle küünte tundub ärritunud või nakatunud; Kui kunstküünte teeb eraldi küünte voodi, pane oma sõrme sisse piiritust 15 sekundit enne uuesti paigaldada kunstküünte. See on puhas ruumi vahel küüned; Ärge kandke kunstküüned kauem kui 3 kuud korraga. Anna oma loomulike küünte kuus puhata enne reapplying kunstküüned.