Käsitsi ja Vaakum püüdlus Abort

Naiste Health Trends

On kaks viisi vaakumi aspiratsioon (nimetatakse ka imemise aspiratsioon)

Tunde enne või päev enne masina vaakum aspireerimismeetodil, emakakaela (osmootse) laiendajalihase võib paigutada emakakaela aeglaselt avatud (paisuma) seda. Vahetult enne, antibiootikumid on antud nakkuse vältimiseks. Ravim nimetusega misoprostooliga võib anda pehmendada emakakaela enne protseduuri.

Machine vaakum püüdlus kestab tavaliselt 10 kuni 15 minutiga. Seda saab teha ohutult kliinikus või arsti asukoht vastavalt kohaliku anesteesia. Selle menetluse puhul on tervishoiutöötaja

Kude eemaldatud emakas ajal vaakum aspireerimismeetodil uuritakse veenduda, et kõik kude on eemaldatud ja abort on lõpetatud.

Mõnikord avanenud ja curettage (D & C) on vaja menetlust pärast vaakumi aspiratsiooni kui kõik koe ei ole eemaldatud. ÕL kasutab terava kirurgiline instrument selge koe emakas.

Käsitsi vaakum. Seda menetlust võib kasutada umbes 5 kuni 12 nädalat pärast viimast menstruatsiooni (alguses esimesel trimestril). See hõlmab kasutamist spetsiaalse süstlaga kohaldada imemisega. Käesolev meetod ei ole kättesaadav kõikjal. Aga see võib olla võimalik, kui masin püüdlus mõnel geograafilistes piirkondades; Machine vaakum. See protseduur on levinud meetod, mida kasutatakse esimest 5 kuni 12 nädalat (esimese trimestri) raseduse ajal. Machine vaakum aspiratsiooni hõlmab kasutamist õõnsat toru (kanüüli), mis on kinnitatud poolt torukujulistesse pudelisse ja pumpa, mis näeb õrn vaakum. Kanüül lastakse emakasse, pump on sisse lülitatud, ja kude eemaldati ettevaatlikult emakasse.

Vaakum püüdlus on alaealine kirurgilist protseduuri. Tavaline taastamise sisaldab

Positsioon sa eksami tabelis samasse asendisse kasutatakse vaagna eksam, jalad stirrups kui olete lamades selili; Sisesta vaatluspeegel tuppe; Puhastage tupe ja emakakaela antiseptilise lahusega; Süstige nüristava ravim (kohalikul Puudutus) emakakaela; Pange väike instrumendi emakakaela veidi avatud (paisuma) seda, kui vaja. Enamikul juhtudel aga avanenud ei ole vaja; Pass õhuke toru läbi emakakaela ja emakasse. Tasku-süstal on seotud, ja kasutatakse aspireerige koe otsa emakas. Kuna emaka kude on eemaldatud, emakas tõmbub. Enamik naisi tunnevad kramplikku menetluse käigus. Krambid väheneb pärast toru eemaldatakse. Mõned naised on ka iiveldus või higistamine, või nad tunnevad nõrkust. Aga tavaliselt sümptomid on kergemad kui masin vaakum püüdlus.

Positsioon sa eksami tabelis samasse asendisse kasutatakse vaagna eksam, jalad stirrups samas lamades selili; Sisesta vaatluspeegel tuppe; Puhastage tupe ja emakakaela antiseptilise lahusega; Süstige nüristava ravim (kohalikul Puudutus) emakakaela. Medicine valu või sedatsiooni, lisaks lokaalanesteetikumi, võib anda suu või veeni kaudu (intravenoosselt). Vasopressiin või samasugune ravim, mis aeglustab emakaverejooksud, võib segada lokaalanesteetikumi vähendada verekaotust; Haarake emakakaela vahend, et hoida emaka paigas; Avatud (paisuma) emakakaelakanalist väike instrument. Avanenud vähendab mingit kahju emakakaela menetluse käigus; Pass õhuke, õõnes toru (kanüül) arvesse emakakaelakanalist ja paneb õrn vaakum tõmbab kude välja emakas. Kuna emaka kude on eemaldatud, emakas tõmbub. Enamik naisi tunnevad kramplikku menetluse käigus. Krambid väheneb pärast toru eemaldatakse. Mõned naised ka olla iiveldus või higistamine või tunnete nõrkust.

Pärast protseduuri

Helista oma arstile kohe, kui teil on mõni neist sümptomitest pärast aborti

Helistage oma arstile kohtumine, kui teil on olnud mõni neist sümptomitest pärast hiljutist aborti

Vaakum aspiratsiooni teinud esimesel trimestril.

Vaakum püüdlus saab teha

Esimese trimestri kirurgilist aborti on ohutud ja tõhusad ja on vähe komplikatsioone.

Harvadel juhtudel aspireerimismeetodil ei edukalt lõpetada raseduse. See on tõenäolisem ajal esimesel nädalal pärast rasedust.

Tüsistuste riski tase on madal. Mõned väiksemad komplikatsioonid hõlmavad

Harva tüsistuste hulka

Kordusreferendum vaakum aspiratsiooni ja meditsiini peatada verejooksu raviks kasutatakse säilitatakse eostamise või vere hüübimist.

On võimalik, et on diagnoosimata emakaväline (munajuhade) raseduse, et ei avastanud alles pärast aborti korras. Kuigi rasedustest enne protseduuri on positiivne, rasedus ei ole emakas. Nii et abort meetod ei lõpe rasedus. Sümptomid emakaväline rasedus, mis toimuvad pärast aborti menetlus võib hõlmata

Emakaväline rasedus nõuab kiiret arstiabi. Helista oma arstile kohe, kui teil on sümptomid võimalik emakaväline rasedus. Et rohkem teada saada, emakaväline rasedus.

Parim meditsiinilist või kirurgilist protseduuri aborti sõltub teie haiguslugu, mitu nädalat rase oled, milliseid võimalusi on olemas, kus sa elad, ja teie isiklikud eelistused.

Ameerika Ühendriikides, vaakum aspiratsiooni on kõige tavalisem meetod aborti kasutatakse esimese 12 nädala jooksul (esimese trimestri) raseduse. Varajane raseduse ajal läbi kõige esimese trimestri, naine võib ka kaaluda meditsiinis (meditsiiniline abort).

Ligi 90 100-aborti on teinud esimese trimestri jooksul. 1

Haiglas või kirurgia keskus võib saata teile juhiseid, kuidas saada valmis oma operatsiooni. Või õde võib helistada juhiseid enne kirurgiat.

Kohe pärast operatsiooni, siis võetakse taastamise alal, kus õdede eest hoolitseda ja jälgida teid. Arvatavasti jääb taastumine ala aja ja siis koju minna. Lisaks mingeid erilisi arsti ettekirjutuseta, õele selgitab teavet, et aidata teil oma taastumist. Jõuate koju lehel hooldusjuhiseid, sealhulgas, kelle poole pöörduda, kui tekib probleem.

Aborti harva mõjutab teie võimet rasestuda tulevikus. Seega on võimalik rasestuda nädalatel kohe pärast protseduuri. Vältida seksuaalvahekorda, kuni keha on täielikult taastunud, tavaliselt vähemalt 1 nädal. Kasutage rasestumisvastaseid esimese nädala jooksul pärast aborti. Ja kasutada kondoomi, et vältida infektsiooni.

Depressioon võib vallandada, kui raseduse hormoonid muutuda pärast aborti. Kui teil on rohkem kui 2 nädala jooksul depressiooni sümptomid, nagu väsimus, unehäired või isu muutus, või kurvameelsus, tühjus, ärevus, või ärrituvus, pöörduge oma arsti poole ravi.

Täida operatsiooni vorm (PDF) (Mis on PDF-dokument?), Mis aitavad teil valmistuda see operatsioon.

Guttmacheri Instituut (2011). Lühidalt: Asjaolud tehisaborfdid Ameerika Ühendriigid. Kättesaadav internetis: http: //www.guttmacher/pubs/fb_induced_abortion.html.

Sarah Marshall, MD – Family Medicin; Rebecca H. Allen, MD, MPH – Sünnitusabi ja Gynecolog; Kirtly Jones, MD – Otorhinolaryngology

14. november 2014

Ebaregulaarne veritsus või määrimine esimesed 2 nädalat. Esimesel nädalal, vältida tampoonid kasutada ainult padjad; Krambid sarnane mensuvaludest. Need võivad esineda mitu tundi ja võimalusel paar päeva, kui emakas tõmbub tagasi oma mittetiinele suurus; Emotsionaalne reaktsioonide 2-3 nädalat. Pärast aborti, see on normaalne tunda kergendust, kurbus, kurbus või süütunne. Hormonaalsed muutused raseduse ajal võib teha emotsioonid tugevam kui tavaliselt.

Võtke täiskur- ettenähtud antibiootikume, et vältida nakkuse; Rahulikult päev. Seda saab teha tavapärast tegevust järgmisel päeval, mis põhineb kuidas te tunnete; Acetaminophen (nagu Tylenol) või ibuprofeen (nagu Advil) aitab leevendada kramplikku valu; Ära seksuaalvahekorda vähemalt 1 nädal. Kasutage rasestumisvastaseid pärast aborti. Ja kasutada kondoomi, et vältida infektsiooni. Te võite alustada teatud rasestumisvastased meetodid kohe pärast protseduuri.

Raske veritsus. Mõlemad Meditsiinilise ja kirurgilise abordi tavaliselt tekitada verejooksu, mis erineb normaalse menstruaaltsükli jooksul. Raske veritsus võib MEA; Associated trombe, mis on suurem kui golfipall, mis kestis 2 tundi või rohkem; Leotamine rohkem kui 2 suurt padjad tund, 2 tundi järjest; Verejooks tugevalt 12 tundi järjest.

Verejooks (mitte määrimine) kauem kui 2 nädalat; Uus, seletamatu sümptomid, mis võivad olla põhjustatud ravimitest kasutada oma treatmen; Ei menstruatsioon 6 nädala jooksul pärast menetlemiseks; Märgid ja sümptomid depressiooni. Hormonaalsed muutused pärast raseduse ajal võib põhjustada depressiooni, mis vajab ravi.

Indutseeritud terapeutiline abort; Ebaõnnestunud meditsiiniline abort; Surm lootele (vastamata spontaanne abort); Mittetäielik abort (mittetäielik spontaanne abort).

Kahju, et emaka limaskesta või emakakaela; Nakatumine. Bakterid võivad siseneda emaka menetluse ajal ning põhjustada infektsiooni. See on tõenäolisem kui nakatumist, näiteks sugulisel teel levivate haiguste (STI), esineb enne protseduuri. Sümptomid palavik, valu ja kõhu (kõht) hellus hakkab üldjuhul 3 päeva jooksul pärast protseduuri. Antibiootikumid antud ajal või pärast protseduuri vähendada nakatumise ohtu.

Auk seinas emakas (emaka perforatsioon). See on haruldane. See kõige sagedamini juhtub emakakael avanenud. Verejooks on tavaliselt minimaalne ning ei remondi vaja. Kui verejooks on mure, et laparoskoopia (protseduur, mis kasutab valgustatud vaatamise vahend) saab kasutada, et näha, kas see on peatunud; Tissue jäänud emakasse (jaotamata eostamise). See põhjustab tavaliselt korduvad krambid kõhus valu ja veritsus nädala jooksul protseduuri. Vahel kestva verejooksu ei arene alles mitu nädalat hiljem; Vere hüübimist. Kui emakas ei leping läbida kõik kude, emakakaela avamine võib ummistuda, takistades vere lahkumist emakas. Emakas muutub laienenud ja pakkumise, mis sageli põhjustab kõhu valu, krambid ja iiveldus.

Kõht või vaagna valu, mis süveneb; Valu vahekorra; Vaginaalne verejooks; Peapööritus või minestamine tingitud verekaotuse.