Kaelavalu-muud ravi

Muud tüüpi ravi kaelavalu võib aidata leevendada oma sümptomid, taastada liikumist ning tugevdada lihaseid ümber oma selg, mis aitavad vältida täiendavat kahju.

Muud tüüpi ravi hulka

Täiendav ja alternatiivne ravi on mõnikord kasutatakse valu leevendamiseks ja taastada kaela liikuvus. Nende hulka

Emakakaela (kaela) ümbritsedes Emakakaela (kaela) kraed. Neid võib kasutada lühikest aega, et aidata vähendada valu, piirates kaela liikumist; Veojõu. See on tehnika, mida kasutatakse venitada kaela ja lõõgastuda seljaaju närvijuurte avad. Seda võib kasutada, kui puudub oht ebastabiilsuse kaela. Ei ole kindlaid tõendeid, et veojõu aitab. ; Madala laserravi. See kasutab sihipäraselt valguse energia väheneb valu ja edendada ravi. Ülevaade uuringud näitavad, et see aitab nii ootamatu (äge) ja pikaajaline (krooniline) kaelavalu. ; Raadiosageduslik ablatsioon RadioFrequency ablatsioon (või perkutaanne raadiosagedusliku neurotomy). Eesmärk on see menetlus katkestada valu signaali, sest see läbib närvi. Ei ole kindlaid tõendeid, et see aitab. 2

Massaaž massaaž, et aidata lõõgastuda, vähenes valu ja paindlikumaks; Jooga Jooga või qi gong qi gong, mis on programmid harjutusi, mis aitavad parandada paindlikkust ja hingamine, väheneb stress ja tervise säilitamiseks; Nõelravi Nõelravi, mida teha lisades väga õhuke nõelad naha sisse. Nõelravi kasutatakse valu leevendamiseks ja raviks palju tervisliku seisundi.