Kadunud toitained Traditsiooniline Dieet

Kui tegemist on tervisliku toitumise, mõned meist keskenduda negatiivne.

“Paljud inimesed mures hea toitumine on lihtsalt vaadates, mida nad ei saa süüa – kas see on rasva või suhkrut, või mis iganes,” ütleb Tara Gidus, RD, pressiesindaja Dieettooted Association.

Aga see suhtumine võib pimestada meil kõik need toidud, mis me tõesti peaks rohkem sööma. Samuti toob see kaasa puudu toitaineid meie toidus – ja toitainete defitsiidi – isegi kõige kohusetundlik söövad.

Vastavalt viimastele USA toiduratsioonis on seitse olulist toitainetega, et enamik paljud inimesed maailmas ei saada piisavas koguses

Calciu; kaalium; fibe; Magnesiu; vitamiin; vitamiin; E-vitamiin

Enne liinile oma vannituba kapis toidulisandeid, et täita lüngad, seal on lihtsam ja tervislikum viis. Paar tagasihoidlik muudatusi oma dieeti võib anda teile kõik toitained, mida vajate.

Tagasi algkoolis, põhitõed olid ilmselt drummed sind: kaltsium on luude ja hammaste ja see piima. Aga see võib olla umbes kõik, mida tean.

Kaltsium teeb palju rohkem kui hoida oma luud tugevad. See aitab säilitada oma südame rütmihäired, lihaste funktsiooni ja palju muud.

Kui palju sa vajad? See sõltub teie vanusest.

Siiski, kui teil on suurem risk osteoporoosi, pidage nõu oma arsti, kes võiks soovitada suure annuse 1500 mg.

Piimatooted on üks lihtsamaid viise, kuidas saada seda toitainete sisalduse kohta toidus. Kaltsium on eriti hästi imenduvad, kui te võtate seda koos laktoos, suhkur piima ja mõned piimatooted. Aga kui sulle ei meeldi piima – ja ei talu seda – ei saa eeldada, et sa pead tugineda toidulisandeid. On erinevaid viise, kuidas saada seda toitainete sisalduse kohta toidus. Mõned head piima- ja nondairy allikad kaltsiumi on

Kaltsium on ka igasuguseid rikastatud toiduained, nagu hommikuhelbed, apelsinimahl ja sojapiim.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Täiskasvanud kuni vanuse 50: 1000 milligrammi / da; Täiskasvanud vanuses üle 50: 1200 milligrammi / päev

Rasvatut tavaline jogurt (8 untsi): 452 milligrammi; Šveitsi juust (1,5 untsi): 336 milligrammi; Kooritud piim (8 untsi): 306 milligrammi; Lõhe (3 untsi): 181 milligrammi; Keedetud spinat (1 tass): 146 milligrammi