kaaliumkloriid

Kaalium on vajalik, et säilitada head tervist. Kuigi tasakaalustatud toitumine on tavaliselt varustab kõiki kaaliumi inimene vajab, kaaliumi sisaldavad toidulisandid võivad olla vajalik patsientidel, kellel ei ole piisavalt kaaliumi oma regulaarne toitumine või kaotanud liiga palju kaaliumi, sest haiguse või ravi teatud ravimitega.

Kasutab kaaliumkloriid

Ei ole tõendeid, et kaaliumi toidulisandeid on kasulikud, et ravida kõrget vererõhku.

Vähene kaalium võib põhjustada lihasnõrkust, südame rütmihäired, meeleolu muutused, või iiveldus ja oksendamine.

Süstitavad kaaliumi manustada ainult või järelevalve all oma arstiga. Mõned vormid suulise kaalium võib poodides ilma retseptita. Kuna liiga palju kaaliumi võivad põhjustada tervisehäireid, siis tuleb võtta kaaliumi sisaldavaid toidulisandeid vaid juhul, kui arsti juhiste järgi.

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset toidu vitamiinide ja / või mineraalainete vajadused, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid.

Järgnev tabel sisaldab mõningaid kaaliumi-rikkad toidud.

Päevast kaaliumi kogus vaja defineeritakse mitmel erineval moel.

Kuna puudumine kaaliumi on haruldane, puudub RDA või RNI Selle mineraal. Siiski arvatakse, et 1600-2000 mg (40-50 millie- [mEq]) päevas täiskasvanutele on piisav.

Tähtsust Dieet

meeles pidama

Kui te võtate toidulisandina ilma retseptita, hoolikalt lugeda ja jälgida kõiki ettevaatusabinõusid sildil. Sest neid toidulisandeid, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrdlemisel kasutada Kaaliumilisandite lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades, nad ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui nad täiskasvanutel.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kaaliumi toidulisandeid eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades, nad ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui nad noorematel täiskasvanutel.

Vanemad inimesed võivad olla suurem risk haigestuda kõrge tase veres kaaliumi (hüperkaleemia).

Kaaliumilisandid ei ole näidanud, et põhjustada probleeme inimestel.

Kaaliumilisandid imenduda rinnapiima. Kuid see ravim ei ole teatatud põhjustada probleeme imetavad lapsi.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest toidulisanditest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades toidulisanditest Selle klassi mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid toidulisanditest Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades toidulisanditest Selle klassi mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada toidulisanditest selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad kaaliumi täiendada. See ei pruugi olla omased kaaliumkloriid. Palun lugege hoolikalt.

Patsientidel, kes vedelal kujul ravimit

Patsientidel, kes lahustuvate graanulite, lahustuv pulber või lahustuvate tablettide kujul ravimit

Patsientidel, kes laiendatud vabastava tableti kujul ravimit

Patsientidel, kes laiendatud vabastava kapsli kujul ravimit

Enne kaaliumkloriidi

Võtke seda ravimit kohe pärast sööki või koos toiduga, et vähendada võimalikke seedehäired või lahtistav toime.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. See on eriti oluline kui te võtate nii diureetikume (vett pillid) ja digitaaliseravi ravimid südamele.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine kaaliumi täiendada

Arst peaks kontrollima oma korrapäraseks külastused veenduda ravimi töötab korralikult ja et võimalikud kõrvaltoimed on välditud. Laboratoorsed katsed võib olla vajalik.

Ärge kasutage soolaasendajates, süüa vähese naatriumisisaldusega toiduained, eriti mõned leiba ja konserveeritud toitu või juua madala naatriumisisaldusega piima, kui te olete rääkinud seda teha arst, sest need tooted võivad sisaldada kaaliumi. Oluline on lugeda etikette hoolikalt kõiki madala naatriumi toiduaineid.

Kontrollige koos oma arstiga enne mistahes füüsilise treeninguga, eriti kui teil on halvas seisundis ja võtate mingeid muid ravimeid. Sport ja teatud ravimid võivad suurendada kaaliumi sisaldust veres.

Pöörduge arsti poole, kui te märkate mustjas väljaheide või muid märke mao või soolestiku verejooks. See ravim võib põhjustada sellise tingimuse, et halvenenud, eriti kui võtta tableti kujul.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe oma arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Ettevaatusabinõud Kuigi kaaliumkloriidi

Kaaliumkloriid kõrvaltoimed

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Mõnikord võib näha, mis tundub olevat terve tablett väljaheites pärast pildistamist teatud pikatoimelist kaaliumkloriid tabletid. See on ootuspärane. Sinu keha on imendunud kaaliumi tabletist ja kest on siis saata.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.