kaaliumfosfaadi intravenoosse

Kasutab kaalium fosfaat

Therapeutic Klass: parenteraalne elektrolüütide, kaalium

kaalium fosfaat tuleb anda ainult või otsese järelevalve all arst.

Enne Kasutades kaaliumfosfaadi

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Kaaliumi fosfaat järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon kaalium fosfaat või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju kaalium fosfaat süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju kaalium fosfaat eakatel patsientidel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Nõuetekohase kasutamise kaaliumfosfaadi

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kaaliumi fosfaate. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle kaalium fosfaat haiglas. kaaliumfosfaadi manustatakse pantud nõelaga veeni.

Arst kontrollib teie edu täpselt ajal, kui saate kaalium fosfaat. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

kaalium fosfaat sisaldab alumiiniumi, mis võivad kahjustada eriti enneaegsetel imikutel. Rääkige oma arstile, kui teil on mure selles.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kõhukinnisus MiraLax, Colace, docusate, Linzess, Senna, magneesiumoksiid, polüetüleenglükool 3350, Amitiza

Hüpofosfateemia ergokaltsiferool, vitamiin D2, Drisdol, kaaliumfosfaadi

Toidulisandina multivitamiini, kalaõli, biotiin, Lovaza, CoQ10, askorbiinhape, kaltsium / D-vitamiini

 või minna liituda kaalium fosfaat tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal kaalium fosfaat

kaalium fosfaat kõrvaltoimed

kaaliumfosfaadi