fenüülefriinile oftalmoloogilised

Therapeutic Klass: MÜDRIAATILISED-Cycloplegic

Kasutab fenüülefriinile

Farmakoloogilise Klass: Sümpatomimeetilisi

Keemiline Klass: Alkylarylamine

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe Fenülefriini järgmise tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon fenüülefriinile või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Laste võib olla eriti tundlikud mõju fenüülefriinile. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal. Lisaks 10% -lisest ei soovitata kasutamiseks imikutel. Ka 2,5 ja 10% tugevused ei soovitata kasutada madala sünnikaaluga imikutele.

Korduv kasutamine 2,5 või 10% fenüülefriinile võib suurendada riski ravi ajal fenüülefriinile. Lisaks südame- ja veresoonte probleeme pole ilmnenud sagedamini eakatel patsientidel kui noorematel täiskasvanutel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades fenüülefriinile

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate Fenülefriini eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades fenüülefriinile mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades fenüülefriinile ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades fenüülefriinile mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise fenüülefriinile. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ärge kasutage, kui lahus muutub pruuniks või muutub häguseks.

Kasutada

Patsientidel, kasutades 2,5 või 10% silmatilku

Annus fenülefriiniannuse on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid Fenülefriini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse Fenülefriini võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Sest käsimüügiravimite tugevus silmatilku, järgige pakettide suunas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui silmade valu või muutus tekib nägemise või kui punetus või ärritus silma jätkub, halveneb, või kestab kauem kui 72 tundi, lõpetage ravimi kasutamine ja pöörduge arsti poole.

Patsientidel, kasutades 2,5 või 10% silmatilku

Õige kasutamine Fenülefriini

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal fenüülefriinile

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Pupillide laienemist atropiini oftalmoloogilised, EpiPen, adrenaliini, Skopolamiini oftalmoloogilised, Adrenalin, Tropikamiid oftalmoloogilised, Cyclogyl, EpiPen 2-Pak

Silmade kuivus / punetuse SYSTANE, kunstpisaraid, oksümetasoliin oftalmoloogilised, Refresh, fluorometoloonil oftalmoloogilised, GenTeal

Silmade punetus / sügelus oksümetasoliin oftalmoloogilised, Naphcon-A, fluorometoloonil oftalmoloogilised, nafasoliin oftalmoloogilised, triprolidiini, operatiivjuhtimise-A, Visine-A, FML

fenüülefriinile kõrvaltoimed

fenüülefriinile oftalmoloogilised