fenotiasiinirühma (suu kaudu, parenteraalselt, rektaalselt) enne kasutamist

Allergia

pediaatriline

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Teatud kõrvaltoimed, nagu lihaskrambid näo, kaela ja tagasi, tic-like või tõmblemine liigutused, võimetus liigutada silmi, keerates keha või nõrkus kätes ja jalgades, on tõenäolisem lastel , eriti need, kellel on raske haigus või dehüdratsiooni. Lapsed on tavaliselt tundlikumad kui täiskasvanud mõju fenotiasiinil.

Kõhukinnisus, probleeme urineerimisel, suukuivus, segasus, mälu, peapööritus või minestamine, unisus, värisemine, käte ja sõrmede ja probleeme liigutuste, nagu vähenenud või ebaharilikke liigutusi, on eriti tõenäoline eakatel patsientidel, kes on tavaliselt tundlikum kui noorematel täiskasvanutel mõjudele fenotiasiinil.

Kuigi uuringuid ei ole tehtud rasedatel, mõned kõrvaltoimed, nagu kollatõbi ja liikumise häired, on toimunud mõned vastsündinutel, kelle emad said fenotiasiinil raseduse ajal. Loomkatsed on näidanud, et anda emale raseduse ajal, need ravimid võivad vähendada mitmeid edukaid rasedusi ja põhjustada probleeme luude arengu võimele. Enne ravimi kasutamist veenduge, et teie arst teaks, kui te olete rase või kui te võite rasestuda.

Fenotiasiine imenduda rinnapiima ja võib põhjustada uimasust või ebatavaline lihaste õenduse last. See võib olla vajalik, et te võtate mõnda ravimit või lõpetada rinnaga toitmine ravi ajal. Kindlasti olete arutanud võimalikke riske ja kasu ravi oma arstiga.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

rasedus

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Rinnaga

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Teisi terviseprobleeme