ennetamiseks kõrge vererõhk

Tervisliku eluviisi, õiget kasutamist ravimite ja regulaarne arstiabi saab ennetada kõrge vererõhu või selle komplikatsioone.

Tervisliku eluviisi aitab ära hoida kõrget vererõhku arengut. On oluline, et kontrollida oma vererõhku regulaarselt. Lapsed peaks olema mõõta vererõhku, alustades 3-aastane. Kui prehypertension avastatakse, siis tuleb võtta tõsiselt, et vältida progresseerub kõrge vererõhk.

Kui teil on diagnoositud kõrge vererõhk, siis on oluline, et saada regulaarselt meditsiiniabi ja jälgida oma ettenähtud raviplaani, mis hõlmab tervislikku eluviisi harjumus soovitusi ja võib-olla ravimid. Mitte ainult ei saa terve eluviisi ennetada kõrge vererõhu teket, kuid nad ei saa tagasi pöörata prehypertension ja abiks olemasoleva kõrge vererõhk või vältida tüsistusi ja pikaajalisi probleeme selle seisundiga seotud, nagu südame isheemiatõbi, insult või neeruhaigus.

Ennetamine kõrge vererõhu teke

Halvenemist vältivat kõrge vererõhu või tüsistused

Iga naine on oma lugu rääkida ja õigus võtta meetmeid, et kaitsta oma südame tervisele. Jaga oma lugu teiste naiste Facebook.

Süda Truth kampaania pakub erinevaid rahvatervise vahendeid, et aidata harida naiste ja tervishoiutöötajate kohta naiste südamehaigused.