enneaegne ejakulatsioon ravi ja ravimid

Ühine ravivõimalusi enneaegse seemnepurske hulka käitumuslikke tehnikaid, lokaalanesteetikume suulise ravimeid ja nõustamist. Pea meeles, et see võib võtta veidi aega, et leida ravi või ravimite kombinatsiooni, mis töötab teie jaoks.

Mõningatel juhtudel ravi enneaegne ejakulatsioon võib hõlmata võttes lihtsat sammu, nagu masturbating tund või kaks enne vahekorda, nii et sa oled võimeline edasi lükata ejakulatsiooni seksi ajal. Arst ka võib soovitada vältida suguühe aega ja keskendudes muude seksuaalse mängida nii, et rõhk on eemaldatud seksuaalse kohtumisi.

Arst võib teie ja teie partner kasutamise meetodit nimetatakse pausi-pigistada tehnikat. See meetod toimib järgmiselt

Korrates seda nii palju kordi kui vaja, saab jõuavad punkti, sisestades oma partner ilma ejaculating. Pärast paari harjutuste, tunne, teades, kuidas edasi lükata ejakulatsiooni võib saada harjumus, mis ei vaja enam pausi-pigistada tehnikat.

käitumuslikke tehnikaid

Pausi-pigistada tehnika

Anesthetic kreemid ja spreid, mis sisaldavad tuimestamisefektile agent, nagu lidokaiin või prilocaine kasutatakse mõnikord ravida enneaegne ejakulatsioon. Need tooted on kohaldatud peenise lühikest aega enne seksi vähendada tunne ja seega aidata edasi lükata ejakulatsiooni. Lidokaiin spray enneaegne ejakulatsioon (Promescent) on saadaval üle leti.

Kuigi lokaalanesteetikumi ained on efektiivne ja hästi talutav, on neil potentsiaali kõrvaltoimeid. Näiteks mõned mehed aru ajutine tundlikkuse kadu ja vähenenud seksuaalset naudingut. Mõningatel juhtudel naispartneritele ka on teatanud need mõjud. Harvadel juhtudel lidokaiini või prilokaiini võib põhjustada allergiat.

lokaalanesteetikume

Paljud ravimid võivad aeglustada orgasm. Kuigi ükski neist ravimitest on spetsiaalselt heaks kiitnud Food and Drug Administration ravida enneaegne ejakulatsioon, mõned on kasutatud selleks, sh antidepressandid, valuvaigistid ja fosfodiesteraasi-5 inhibiitorid. Need ravimid võivad olla ette nähtud kas tellitavad või igapäevaseks kasutamiseks, ja võib ette üksi või kombinatsioonis teiste ravimitega.

Suuline ravimid

See lähenemine, tuntud ka kui rääkida ravi hõlmab räägi vaimse tervise poole oma suhteid ja kogemusi. Need kohtumised aitavad teil vähendada sooritusvõimet ärevus ja leida paremaid viise stressiga toimetuleku. Nõustamine on kõige tõenäolisem, et aidata, kui seda kasutatakse koos medikamentoosset ravi.

nõustamine