enneaegne ejakulatsioon haigus

Enneaegne ejakulatsioon tekib siis, kui seemnepurset varem seksuaalvahekorra ajal kui tema või tema partner soovib. Enneaegne ejakulatsioon on levinud seksuaalne kaebuse. Hinnanguid erinevad, kuid nii palju kui 1 out of 3 mehed ütlevad nad kogevad seda probleemi mingil ajal. Niikaua kui see juhtub harva, et see ei ole põhjust muretsemiseks.

Kuid te võite vastata diagnostilisi kriteeriume enneaegse seemnepurske kui te

Sümptomid

Mõlemad psühholoogilised ja bioloogilised tegurid võivad mängida rolli enneaegne ejakulatsioon. Kuigi paljud mehed tunnevad piinlikkust rääkida, enneaegne seemnepurse on ravitavad seisukorras. Ravimid, nõustamise ja seksuaalse tehnikat, et lükata ejakulatsiooni – või nende kombinatsioon – aitab parandada sex teie ja teie partner.

Esmane sümptom enneaegne seemnepurse on võimetus edasi lükata ejakulatsiooni rohkem kui üks minut pärast tungimist. Kuid probleem võib esineda kõigis seksuaalse olukordades, isegi ajal masturbatsioon.

Enneaegne ejakulatsioon võib liigitada elukestva (esmane) või omandatud (sekundaarne). Elukestev enneaegne ejakulatsioon toimub kogu või peaaegu kogu aeg, mis algab oma esimese seksuaalse kohtumisi. Omandatud enneaegne seemnepurse on samad sümptomid, kuid tekib pärast olete olnud eelmise seksuaalne kogemusi ilma eelsest probleeme.

Paljud mehed arvavad, et neil on sümptomid enneaegne ejakulatsioon, kuid sümptomid ei vasta diagnostilisi kriteeriume enneaegne ejakulatsioon. Selle asemel võib olla looduslik muutuja enneaegne seemnepurse, mida iseloomustab perioode kiire ejakulatsioon samuti peaks normaalse ejakulatsioon.

Rääkige oma arstiga, kui teil seemnepurse varem kui soovid ajal kõige seksuaalse kohtumisi. On tavaline, et mehed tunnevad piinlikkust arutada seksuaalse tervise probleeme, kuid ei lase, et hoida sind oma arstiga nõu pidamata. Enneaegne seemnepurse on ravitavad probleem.

põhjuste

Sest mõned mehed, vestlus arstiga võib aidata leevendada muret enneaegne ejakulatsioon. Näiteks võib see olla julgustav kuulda, et aeg-ajalt enneaegne seemnepurse on normaalne ja et keskmine aeg algusest vahekorra ejakulatsioon on umbes viis minutit.

Täpne põhjus enneaegne seemnepurse ei ole teada. Kuigi see oli kui arvatakse, et ainult psühholoogiline, arstid teavad nüüd enneaegne seemnepurse on keerulisem ja hõlmab keeruka koosmõju psühholoogilised ja bioloogilised tegurid.

Mõned arstid usuvad, et varased seksuaalkogemused võib luua mudel, mis võib olla raske muuta hilisemas elus, nagu

Muud tegurid, mis võivad mängida rolli põhjustades enneaegset seemnepurset hulka

Mitmed bioloogilised tegurid võivad kaasa aidata enneaegne seemnepurse, sealhulgas

Riskitegurid

Mitmed tegurid võivad suurendada teie risk enneaegse seemnepurske, sealhulgas

tüsistused

Kuigi enneaegse seemnepurske üksi ei suurenda oma terviseprobleemide riski, võib see põhjustada olulisi probleeme isiklikus elus, kaasa arvatud

See on normaalne, et tunnen piinlikkust rääkides seksuaalse probleeme, kuid saab usaldada, et arst on olnud sarnaseid vestlusi paljud teised mehed. Enneaegne ejakulatsioon on väga levinud – ja ravitav – seisukorras.

Ettevalmistused oma ametisse

Olles valmis rääkima enneaegse seemnepurske aitab saada ravi, mida vaja, et saada oma seksuaalelu tagasi õigele teele. Allpool toodud informatsioon peaks aitama teil valmistuda kõige paremini oma ametisse.

Alljärgnev nimekiri näitab küsimusi küsida arstilt enneaegne ejakulatsioon. Ärge kartke küsida rohkem küsimusi enne konsultatsiooni.

Arst võib teha mitmeid väga isiklikke küsimusi ja võib ka taha rääkida oma partneriga. Selleks, et aidata oma arstiga põhjuse kindlaks oma probleem ja parim Ravikuuri olema valmis vastama küsimustele nagu

Otsustavad rääkida oma arstiga on kõige olulisem samm saate. Vahepeal kaaluda uurida muid võimalusi, kuidas teie ja teie partner saab ühendada üksteisega. Kuigi enneaegset seemnepurset võivad põhjustada märkimisväärseid pingeid ja ärevust suhe, see on ravitav haigus.

Lisaks küsides oma seksuaalelu, palub arst oma haiguslugu ning võib teha üldise füüsilise eksamiga. Teie arst võib teha uriinianalüüsi, et välistada võimalikku nakatumist. Kui teil on nii enneaegne seemnepurse ja raske saada või säilitada erektsiooni arst võib teostada teile vereanalüüse, et kontrollida oma meessuguhormooni (testosterooni) taset või muid teste.

Testid ja diagnoosi

Mõnel juhul võib arst soovitada, et te lähete uroloog või psühhiaatri, kes on spetsialiseerunud seksuaalhäired.

Ühine ravivõimalusi enneaegse seemnepurske hulka käitumuslikke tehnikaid, lokaalanesteetikume suulise ravimeid ja nõustamist. Pea meeles, et see võib võtta veidi aega, et leida ravi või ravimite kombinatsiooni, mis töötab teie jaoks.

Mõningatel juhtudel ravi enneaegne ejakulatsioon võib hõlmata võttes lihtsat sammu, nagu masturbating tund või kaks enne vahekorda, nii et sa oled võimeline edasi lükata ejakulatsiooni seksi ajal. Arst ka võib soovitada vältida suguühe aega ja keskendudes muude seksuaalse mängida nii, et rõhk on eemaldatud seksuaalse kohtumisi.

Hooldamine ja narkootikumid

Arst võib teie ja teie partner kasutamise meetodit nimetatakse pausi-pigistada tehnikat. See meetod toimib järgmiselt

Korrates seda nii palju kordi kui vaja, saab jõuavad punkti, sisestades oma partner ilma ejaculating. Pärast paari harjutuste, tunne, teades, kuidas edasi lükata ejakulatsiooni võib saada harjumus, mis ei vaja enam pausi-pigistada tehnikat.

Alternatiivmeditsiin

Anesthetic kreemid ja spreid, mis sisaldavad tuimestamisefektile agent, nagu lidokaiin või prilocaine kasutatakse mõnikord ravida enneaegne ejakulatsioon. Need tooted on kohaldatud peenise lühikest aega enne seksi vähendada tunne ja seega aidata edasi lükata ejakulatsiooni. Lidokaiin spray enneaegne ejakulatsioon (Promescent) on saadaval üle leti.

Lisateavet Enneaegne ejakulatsioon

Kuigi lokaalanesteetikumi ained on efektiivne ja hästi talutav, on neil potentsiaali kõrvaltoimeid. Näiteks mõned mehed aru ajutine tundlikkuse kadu ja vähenenud seksuaalset naudingut. Mõningatel juhtudel naispartneritele ka on teatanud need mõjud. Harvadel juhtudel lidokaiini või prilokaiini võib põhjustada allergiat.

Paljud ravimid võivad aeglustada orgasm. Kuigi ükski neist ravimitest on spetsiaalselt heaks kiitnud Food and Drug Administration ravida enneaegne ejakulatsioon, mõned on kasutatud selleks, sh antidepressandid, valuvaigistid ja fosfodiesteraasi-5 inhibiitorid. Need ravimid võivad olla ette nähtud kas tellitavad või igapäevaseks kasutamiseks, ja võib ette üksi või kombinatsioonis teiste ravimitega.

See lähenemine, tuntud ka kui rääkida ravi hõlmab räägi vaimse tervise poole oma suhteid ja kogemusi. Need kohtumised aitavad teil vähendada sooritusvõimet ärevus ja leida paremaid viise stressiga toimetuleku. Nõustamine on kõige tõenäolisem, et aidata, kui seda kasutatakse koos medikamentoosset ravi.

Mitmed alternatiivmeditsiini ravi on uuritud, sealhulgas valitud käitumisteraapiad (jooga) ja kirurgilise ravi. Samas on vaja rohkem uuringuid, et hinnata, kui tõhus ja ohutu nende ravimeetodite olla.

Veel Enneaegne ejakulatsioon

Sümptomid ja ravi

1

 1

)