Arstiabi eest ema ja tema Keskonen

Mõned vanemad teavad oma lapsi sünnib enneaegne. Teised on üllatunud, kui nad minema töö alguses.

Ta heades kätes, kui ta ravida arstid, õed – ning enamik haiglaid täna, siis.

Sa ei pruugi olla kuulnud neonatoloogid enne. Nad pediaatrite, kes on spetsialiseerunud ravivad vastsündinutel ja preemies on NICU.

Mitte iga NICU laps näeb neonatoloogi. Mõned väiksemad haiglad ainult pediaatrite. Teised võivad olla nii – vanemad preemies näha Lastearstid, samas nooremad näha neonatoloogid. Mõlemat tüüpi arstid on aastane kogemus õigeaegne ja varajase sünni kohta.

Kaitseme Baby alates infectio; Beebi Vision: Mida Teie laps Vaata, Abi beebi ekseem

Paljud tervishoiutöötajad ravida NICU beebidele

Enamik haiglaid teile hoolitseda oma Keskonen on NICU nii palju kui sa oled võimeline igal tunnis, mis on hea teie jaoks. Arstid ja õed vastab küsimustele ja võivad teile seal olla, kui teie jumbu on ravil.

Õdede õpetab, kuidas toita oma last, mähkmeid vahetada, hoida teda soojas ja teha muid ülesandeid, mis aitavad tal kasvada tugevamaks.

Paljud NICUs on emad ja isad annavad nahale-to-nahahoolduse preemies. Te võite neid kuulda kutsuvad seda känguru hooldus. Paned oma imiku vastu paljast rinnus, mis aitab tal püsida soojas, kergemalt hingata ja magada sügavamalt. Mõned lapsed nap vanemate nahka. Teised lihtsalt nautida tihedas kontaktis.

Näete palju masinaid ja monitorid on NICU. Arstid ja õed kasutavad neid vaadata oma last ja teda aidata saada tugevamaks. Ta võib vajada abi

Varajasi märke Kuulmise Los; Kaitsta oma lapsi: Get Your Shot; Mikroobe on päevahoiu: küsimused küsida