alfa-2b (subkutaanselt) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kasutades alfa-2b koos ribaviriiniga raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Need ravimid võivad samuti põhjustada sünnidefekte, kui isa kasutab seda, kui tema seksuaalse partner rasestub. Kui tekib rasedus, kui te kasutate neid ravimeid, siis rääkige sellest kohe oma arstile.

Negatiivse rasedustesti, on vaja naisi, kes on fertiilses eas enne seda ravimit ja ribaviriiniga. Naine patsientide ja Meespatsientide patsiendid peavad kasutama 2 rasestumisvastast vahendit ravi ajal ja 6 kuud pärast ravi lõppu. Naine peab patsientide regulaarne rasedustestid kombineeritud ravi ajal.

See ravim võib suurendada enesetapumõtteid inimeste või ilma ajalugu vaimuhaigus. See ravim võib põhjustada ka retsidiivi inimesed, kellel on esinenud ainete kuritarvitamist. Rääkige oma arstile, kui te tunnete end rohkem depressioonis või eksponeerida agressiivne käitumine. Samuti rääkige oma arstile kohe, kui teil on enesevigastamismõtted. Teatama mistahes ebatavalisest mõtted või käitumine, mis teid häirib, eriti kui need on uued või süvenevad kiiresti. Veenduge, et teie hooldaja teab, kui teil on unehäired, ärrituvad kergesti, on suurt kasvu energia, või hakata tegutsema mõtlematud. Samuti rääkige oma arstile, kui teil on ootamatu või tugevad tunded, nagu närvilisus, vihane, rahutu, vägivaldne või hirmul. Kui teil, teie laps või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid ravi ajal ja kuni 6 kuud pärast ravi, rääkige sellest oma arstile või oma lapse arstile.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on sügelus, nõgestõbi, häälekähedus, hingamisprobleemid, neelamisraskused, või käte, näo või suu samas teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Tõsised allergilised reaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõtv nahk, palavik või külmavärinad, lööve või welts, punane nahakahjustused, raske akne või nahalööve või haavandid või haavandid nahal, kui teie või teie laps kasutate seda meditsiinis.

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, silmavalu või muu muutus tekib nägemise ajal või pärast ravi. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Alfa-2b süsti kombineerida ribaviriiniga võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada mitmeid vereliistakuid, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõud teie või teie laps saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Alfa-2b süsti kui kasutatakse koos ribaviriiniga võib põhjustada hammaste ja igemete probleeme. Need ravimid võivad põhjustada suukuivus ja suukuivus võib kahjustada teie hammaste ja igemete, kui te võtate neid ravimeid pikka aega. Et vältida seda tingimust, hoolikalt oma hambaid vähemalt kaks korda päevas ja regulaarselt külastab oma hambaarsti. Sest ajutiseks leevendamiseks suukuivus, kasutamise sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on sümptomid, mis võivad põhjustada pankreatiit. See hõlmab äkiline ja äge kõhuvalu, külmavärinad, kõhukinnisus, iiveldus, oksendamine, palavik, või peapööritus.

Lapsed, kes kasutavad alfa-2b ja ribaviriini kombinatsioon võib olla kaalulangus ja majanduskasv aeglustus. Enamik lapsi on spurdi ja kaalus pärast ravi lõppu. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Perifeerne neuropaatia võib tekkida, kui te kasutate seda ravimit koos Telbivudiiniga (Tyzeka®). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on võttes põletamine, tuimus, kipitus, valulik aistingud, käed või jalad, või jalad.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.